Język Francuski szkoła francuskiego online Francuski online skype Kontakt / Zmiana języka  Lekcje korepetycje kursy języka francuskiego francuski online z nauczycielem

⏬ Witam ⏬

Jestem nauczycielem języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach państwowych i prywatnych.

Mam na imię Agnieszka. Mam stały kontakt z żywym językiem poprzez wielokrotne wyjazdy do Francji i krajów francuskojęzycznych m.in do Szwajcarii.


Jak wyglądają u mnie kursy grupowe z języka francuskiego online?

nauczyciel języka francuskiego online  →     Oferuję kursy w małych grupach (do 5 osób) na wszystkich poziomach (osoby chcące dołączyć / uzyskać więcej info proszę o kontakt telefoniczny):

⏩ Kurs podstawowy:

⏩ Kurs średniozaawansowany

⏩ Kursy przygotowujące do egzaminów DELF i DALF

konwersacje z języka francuskiego online  →     Materiały do nauki w formie plików (teksty, podręczniki, ćwiczenia gramatyczne, ze słuchu, testy) zapewniam w cenie kursu (oprócz plików pdf, skanów podręczników, korzystam również ze stron francuskojęzycznych, takich jak RFI oraz TV5Monde).

ekorki ekorepetycje korepetycje francuski  →     Dogodne godziny zajęć są ustalane pod wybraną grupę osób.

lekcje języka francuskiego online  →     Do grupy może zapisać się każdy (gimnazjaliści, licealiści, osoby pracujące, osoby mające zamiar wyjechać do Francji itp.)

kurs języka francuskiego  →     Profil każdej lekcji jest w 100% dostosowywany do poziomu kursu. Tak jak gramatyki i pisowni, uczę również języka mówionego niezbędnego do codziennej komunikacji w realnych sytuacjach.

Ceny od 35 - 40zł za lekcję na osobę (pełna godzina zegarowa lekcji + mój dodatkowy czas przeznaczony na sprawdzanie zadań domowych oraz prac pisemnych w cenie).

Zapraszam każdego na bezpłatną 15-minutową lekcję próbną.

Więcej informacji o kursach udzielam telefonicznie. Opinie klientów o mnie (oraz dane kontaktowe) można znaleźć

TUTAJ


⏩ Zapraszam do kontaktu kursy języka francuskiego język francuski konwersacje dialog


Copyright www.lekcje-francuski.pl © 2023