Język Francuski online Francuski online skype Kontakt / Zmiana języka  Lekcje korepetycje kursy języka francuskiego francuski online z nauczycielem

⏬ Witam ⏬

Jestem nauczycielem języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu.

Mam na imię Agnieszka. Mam stały kontakt z żywym językiem poprzez wielokrotne wyjazdy do Francji i krajów francuskojęzycznych m.in do Szwajcarii.


Jak wyglądają u mnie indywidualne lekcje francuskiego online?

nauczyciel języka francuskiego online  →     Oferuję lekcje na wszystkich poziomach (podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany, przygotowanie do wszystkich poziomów DELF).

konwersacje z języka francuskiego online  →     Materiały do nauki w formie plików (teksty, podręczniki, ćwiczenia gramatyczne, ze słuchu, testy) udostępniam w cenie lekcji (oprócz plików pdf, skanów podręczników, korzystam również ze stron francuskojęzycznych, takich jak RFI oraz TV5Monde).

lekcje języka francuskiego online  →     Dogodne godziny zajęć są indywidualnie dostosowane do każdego (korepetycje gimnazjaliści, licealiści, lekcje osoby pracujące, zajęcia dla osób wyjeżdzających do Francji oraz innych krajów francuskojęzycznych).

ekorki ekorepetycje korepetycje francuski  →     Profil lekcji jest w 100% dostosowywany do każdego indywidualnie. Tak jak gramatyki i pisowni, uczę również języka mówionego niezbędnego do codziennej komunikacji w realnych sytuacjach. Zadaję prace domowe, które sprawdzam poza godzinami lekcji za darmo.

Ceny od 80zł za lekcję (pełna godzina zegarowa lekcji + mój dodatkowy czas przeznaczony na sprawdzanie zadań domowych oraz prac pisemnych w cenie).

Zapraszam każdego na bezpłatną 15-minutową lekcję próbną.

Opinie klientów o mnie (oraz dane kontaktowe i na temat lekcji) można znaleźć

TUTAJ


⏩ Zapraszam do kontaktu korepetycje z języka francuskiego lekcje języka francuskiego


Copyright www.lekcje-francuski.pl © 2023